Vidal ka vendosur për të ardhmen


Instant


Gazeta Express

23/05/2020 11:40

Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë.

Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të
largohet nga Barcelona.

Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp
Nou dhe të krijojë hapësirë në skuadër.

Por, sic ka thënë Arthur dhe Rakitic, Vidal është i lumtur në
Barcelonë dhe nuk dëshiron të largohet. /Gazeta Express/