Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net.

Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, madje edhe para se Vlora të vinte në jetë.

“Para shumë vitesh, para se unë të ekzistoja, nëna, babai”, ka shkruar Vlora pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Many years ago, before I existed #Mom #Dad

A post shared by Vlora Çitaku (@vcitaku) on Oct 9, 2019 at 12:25pm PDT