1 mijë e 569 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 16 aksidente me të lënduar dhe 22 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 25 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje.