TË FUNDIT

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që…

Fjolla Morina provokon duke shfaqur gjoksin në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh publikon fotografi dhe…

1 viktimë dhe 424 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 424…

E plagosi në këmbë vetëm pse i ra borisë në kolonë, 1 muaj paraburgim për prizrenasin

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji L.V., i dyshuar për vrasje në tentativë dhe…

Beniada këshillon Beatrix të afrohet me Donaldin

Cifti Donald dhe Trixa ende vazhdojnë të mos flason me njëri tjetrin. Ata të dy si duket shumë po e…

Anita Muçaj komenton “Big Brother” nga shtëpia, ka një sugjerim për Dj Dagz

Ajo ka percjellur spektaklin e mbrëmshëm teksa ka ndarë edhe disa storie në rrjete sociale. Në storien e saj në…