Robert Berisha është këngëtari që përveq muzikës merr vëmendje me emisionin e tij dhe barcoletat e tij të famshme.

Ai gjithmonë shfaqet qesharak dhe kjo e bë atë të veçantë.

Roberti kohë më parë pati marr vëmendje dhe u përfol gjatë ndarja e tij me këngëtaren Nora Istrefi.

Pas kësaj martese Roberti ende vazhdon të jetë beqar.

I ftuar në ‘Love Story’ në TV Klan, ai tregoi shumë gjëra dhe dha shumë përgjigje.

Roberti tregoi nëse është refuzuar ndonjëherë nga ndonjë vajzë, dhe përgjigjja e tij ishte befasuese.

Këngëtari rrëfeu se profesioni ndoshta ka ndikuar që ai të mos refuzohet nga asnjë vajzë.

Kujtojmë se ai gjithashtu ka një vajzë së bashku me Nora Istrefin.