Ashtu si dallohet në fushën e saj të aktrimit shpesh herë merë vëmendje edhe përmes postimeve interesante në rrjetet sociale.

Matoshi ka shpërndarë një fotografi në InstaStory ku ka bërë një kërkesë mjaft të çudishme për Zotin.

Derisa ka pozuar me seriozitet duke përdorur dhe filtër Instagrami, aktorja ka bashkangjitur një mbishkrim.

“O Zot boni syte e njerzve me kete filter kur me kqyrin mu! Amin.”, ishte shkrimi i saj.

Si duket Adriana u dashurua me ngjyrën dhe formën e syve që i bëri filteri sa që e dëshiron të gjithë njerëzve që  e shikojnë atë të iu ‘bëhen sytë të tillë’.


Etiketa: