Mbrmjen e djeshme, modelja Adrola Dushi, ishte e ftuar n emisionin M lr t flas t vllezrve Romeo dhe Donald Veshaj, ku ka folur pr her t par, nse sht n nj lidhje dashurie me kngtarin Capital T.

Por, bukuroshja i menaxhoi shum mir provokimet, ku sht pyetur dhe ngacmuar pr detaje nga jeta e saj sentimentale.

E pyetur konkrerisht nga Donaldi nse sht n nj lidhje me Capital T, Adrola Dushi u prgjigj se sht n nj lidhje shum t ngusht me veten, duke mos dhn m tepr detaje.

Pjes nga intervista:

Romeo: Kjo nuk i ngacmon unat tani sepse kjo sht e lidhur.

Adrola: Un nuk thash asgj, pse u ndave ti?

Donaldi: A je n nj lidhje me kngtarin Capital T?

Adrola: Un jam n lidhje me veten dhe jam shum e lumtur.