Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Grabanicë.

Në aksident janë përfshirë një golf 4, një pikap dhe një kamion.

Dëshmitarēt kanë thënë për Klina.info se janë lëduar 7 persona, por se janë jashtë rrezikut për jetë./Klina.info/

Me poshte pamjet;

/