N puntatn e fundit t Zemr Luana ishte e ftuar kngtarja Albrije Hadrgjonaj, njkohsisht edhe tezja e Beatrix. Po e prmendim kt t fundit pr t br lidhjen me Donaldin.

Partneri i Beatrixs duhet t jet burr, jo legen, por burr me rr t fort, jo me r, ishte deklarata e Albrijes q t gjith ja adresuan

Donaldit nisur nga lidhja e tij e bujshme me Beatrix brenda BB VIP.

Por pas ksaj nj kundr-sulm ka ardhur nga Donaldi, por ai ka sulmuar Luann. Donaldi ironizon moderatoren e Zemr Luana pr klikimet dhe videot e saj falenderuese ndaj fansave.

Por nuk mbaron ktu. Luana e ka marr kt mesazh dhe reagimi i saj erdhi shpejt.

Qent le t lehin, karvani ecn prpara, sht prshkrimi i saj mbi fotot e fundit.