Dhe Alex Rodriguez duket se është mbështetur në partneren e tij të mëparshme, ish-gruan Cynthia Scurtis, ndërsa çifti punuan së bashku të shtunën, shkruan Daily Mail.

Ish-New York Yankee 45-vjeçar ribotoi videon e Insta Stories të një mikut të saj që tregonte Cynthia duke aplikuar akull në këmbën e Alex në palestër pas seancës së tyre të palestrës, transmeton lajmi.net.

Çifti, i cili u divorcua në vitin 2008, ka mbajtur një lidhje miqësore, gjatë viteve në mënyrë që të bashk-prindërojnë me sukses dy vajzat e tyre Natasha, 16 dhe Ella, 13.

Cynthia mund të vërehej në video duke u përpjekur të lidhte akullin në këmbën e tij dhe sapo të mbaronte ai u përpoq ta bënte atë në vend me dorën e tij.


Postimi vjen më pak se tre muaj pas ndarjes së tij nga Jennifer Lopez, e cila që atëherë ka rindezur romancën e saj në fillim të viteve 2000 me ish të fejuarin Ben Affleck./Lajmi.net/