Mbrmjen e sotme n Zemr Luana ka patur shum dinamika e t ftuar special. Mes tyre edhe aktori turk Tolgahan Sayisman, me Almeda Abazin.

Almeda, Sarah dhe Rita kan qndruar tek shtrati, ku duhet t tregonin veset e partnerve t tyre. Nj nga pyetjet e kapitenve ka qen: Cili prej partnerve fle nudo?, dhe ka qen Almeda ajo q ka ngritur jastkun me fytyrn e Tolgahanit. Por nuk ka mbaruar ktu sepse pyetja e radhs ishte: Cili prej tyre ohet natn sepse do q t bj dashuri?.

Duke qeshur Almeda ka ngritur srish jastkun, duke treguaar se kur bht fjal pr marrdhniet Tolgahan mund t prish edhe gjumin. Kaq ka mjaftuar q t shprthejn t qeshurat edhe n sken.