Angela Martini është emër shumë i suksesshëm shqiptar në industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Modelja është bërë nostalgjike për pushimet e kaluara, teksa i kujton ato përmes disa imazheve mjaft provokuese.

Në një prej fotografive, Angela pozoi me këmbë të hapura teksa ishte ulur në rërë e veshur shkurt e me dekolte të hapur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌛 (@angela_martini)

Ajo postoi edhe selfie me bikini që ia fokusonin gjoksin e bujshëm, po ashtu edhe pamje nga resorti ku qëndroi dhe befasinë që kishte pranuar.

Në këto pushime, Angela Martini kishte qenë bashkë me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)