Angjela Martini është njëra ndër modelet më të komentuara dhe më të pëlqyera në vend por edhe më gjërë.

Angjela merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Linjat e saj dhe bukuria unike që ka bën që ajo të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Tash e disa vite ajo i dha fund beqarisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një lidhje shumë të veçantë me bashkëshortin dhe këtë e ka treguar vet ajo përmes postimeve që ka hedhur në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet bashkë me të duke kërcyer.

Të dy duken shumë bukur bashkë. /Kosovarja/