Arbana Osmani ka marr vmendjen e t gjithve me nj postim t br s fundmi n Instastory. Ajo ka publikuar nj video ku ka bashkngjitur momente nga m t bukurat nga pushimet familjare.

Arbana ka treguar se i plqen t merret me montazh dhe se pr kt profesion do e linte dhe prezantimin.

“Do e l prezantimin dhe do filloj montazhin shum shpejt”, ka shkruar moderatorja krahas videos.

FOTO: