Arbenita Ismajli, gjithashtu publikon edhe postime të saj në rrjete sociale e cila e reklamon figurën e përsosur, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë derisa shihet se ka pozuar nga dhoma e veshjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Me një bluzë të shkurt, modelja ka ekspozuar barkun e tonifikuar ka vendosur bizhuteri dhe ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Arbenita Ismajli vazhdimisht ka qenë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Ninës./Lajmi.net/