Producenti i njohur Ardit Gjebrea, sht nj nga personazhet m t dashur nga publiku shqiptar, ai sht shum aktiv n rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momente t ndryshme nga jeta e tij.

Pak minuta m par, Arditi ka ndar nj foto t dy fmijve t tij, Anns dhe Jonit.

Ky i fundi jeton n SHBA dhe mesa duket ka zgjedhur q t kthehet pr pushime n atdhe.

Mirpo, ai q i ka emocionuar t gjith ishte dedikimi i Gjebreas, i cili ka shkruar: Rrituni sa t doni, prap dy beba do jeni pr ne, gjithmon.

Ndrkoh, komentet kan qen t shumta, ku komplimentojn Annn se sa sht rritur dhe Jonin po ashtu.