Arjola ka treguar se me bashkshortin vazhdojn t ruajn raportet e mira me njri-tjetrin pr shkak t fmijve.

S fundmi, aktorja sht pyetur n Instagram: A i sheh ish burri fmijt dhe a ke raporte t mira apo nuk flisni bashk?

Sigurisht q takohen! Fmijt e mi kan raporte shum t mira me prindin bab, sht prgjigjur Arjola dhe ka publikuar bisedn me vajzn n Whatsapp, ku ajo i thot: O ma un edhe Rubini kemi pr t shkuar te babi.