Ajo u përlot teksa fliste për fëmijët.

Arjola Demiri mori vëmendje edhe me veshjen e saj.

E veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër me dekolte të hapur, aktorja e serialit “O sa mirë” dukej tejet provokuese.

Ndryshe, “BBV”, po transmetohet live teksa po diskutojnë me moderatoren, Arbana Osmani dhe opinionistët.