Aktorja Arjola Demiri vazhdon të jetë njëra prej konkurrentëve më të forta

Aktorja edhe sonte është shfaqur aktive në BBV, por ajo ka që ka rënë në sy nga fansat është ekspozimi që ajo i ka bërë gjoksit të saj.

E veshur me një fustan të kaltër, për të cilën ajo ka thënë se është ngjyra e preferuar e saj, ekspozimi i gjoksit ka bërë që të komentohet sonte nëpër rrjetet sociale.

Banorët pritet që të vendosin sonte se kush do të qëndrojë në shtëpi dhe kush jo!