Duke biseduar me Luizin dhe Oltn, Armaldo tha se ai del nga shtpia, vetm nse ata t dy dalin, Maestro i tha Luizit se ai nuk ka far bn n shtpi pa ata t dy dhe se humorin q bn me t dhe Oltn, nuk e bn dot me banort e tjert.

Luizi i tha Armaldos se ai po e thot kt gj, pasi sht i sigurt q ata do shkojn n finale.

Por, Armaldo tha se ai nuk ka asnj siguri dhe shtoi se sht i gatshm t dal n do moment nga shtpia, nse del edhe ai dhe Olta.

Kjo bised, vjen pas nj debati t ashpr mes ktyre t treve dhe Kristit pr nominimin e ksaj jave, i cili sht nj nga nominimet m t forta, q kur “Big Brother” nisi m 24 dhjetor t vitit 2022.

Ditn e djeshme, Armaldo, Kristi dhe Luizi debatuan rnd, ku nuk munguan as ofendimet dhe ironit pr njri-tjetrin dhe kjo erdhi si pasoj e lojs s Luizit, i cili qllimisht hyri n tualet aty ku ishte Kristi, e pas ftoi dhe Armaldon, si kurth ky, q t dilnin t tre n nominimin.