Publiku vendosi q mes Kristit, Luizit dhe Armaldos, ky i fundit t largohej nga shtpia, duke hequr dor nga mimi i madh.

Luizi, Armaldo dhe Kristi ishin n nominim kt jav. Ata u dnuan nga Vllai i Madh pasi thyen nj nga rregullat kryesore t programit, u futn njkohsisht n tualet, gj q ky format e ndalon n mnyr kategorike.

Prmes nj zarfi t zi q hyri n shtpi javn e kaluar, Vllai i Madh komunikoi se pr shkak t thyerjes s rregullave, Luizi, Armaldo dhe Kristi do drgoheshin n tre n televotim.