13 Janar 2022
20:29

Denis Hakanaj

Arthur mund të largohet shumë shpejt nga Juventus.

Mesfushori brazilian ka pranuar ofertën e Arsenal-it të Arteta-s.

Topçinjtë do ta marrin me huazim dhe kanë marrë përsipër t’ia paguajnë të gjithë rrogën.

Operacioni do të konfirmohet nga Juventus vetëm pasi të ketë gjetur zëvendësuesin.