Kur t gjith po prisnin q n zarfin e zi q shkoi ditn sotme n BBV t ishin t shkruar emrat e Olts dhe Qetsorit, BBV surprizon.

Dnimi erdhi pr Luizin, Maestron dhe Kristin. T tre jan futur pr disa sekonda n banjon e shtpis dhe pr kt Vllai i madh ka vendosur ti drgoj n televotim.

Ndrkoh q prej ditsh, Olta dhe Qetsori flasin pa u shqetsuar pr nominimet dhe gjithashtu dhe informacion nga jasht, pranda kjo ishte dhe arsyeja q vet aktorja dyshoi se zarfi i zi ishte i adresuar pr t.