I ftuar së fundmi në emisionin #Expuls për të bërë parashikimin vjetor të yjeve ishte astrologu i njohur shqiptar Jofiel Koço .

Duke diskutuar mbi secilën nga shenjat, ai u pyet edhe për fituesen e Festivatit në RTSH Ronela Hajati si një Virgjëreshë që është në horoskop.Këngëtarja do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision 2022″ dhe Koço është përgjigjur se si do t’i shkojë kjo eksperiencë Ronelës:

“Do ketë shumë vështirësi. Nuk do ketë favore. Do duhet shumë energji, për të mposhtur pengesat. Nëse Eurovisioni është në periudhën e fundit të muajit maj, është shumë keq, nëse është në Qershor, gjithçka ndryshon”.