Dy banor t rinj i jan shtuar shtpis m t famshme n Shqipri. Pak para se t mbaronte spektakli i mbrmjes s djeshme, Arbana Osmani prezantoi dy banort.

I pari ishte modeli Gerti Koxha, ndrsa tjetri sht kngtari i njohur, Lorenc Hasrama. Por ky i fundit u shpreh se e ka n plan q t rrij gjat pasi ka marr shum rroba me vete.

Me t hyr n shtpi jasht filloi zhurma, pasi ishte ish banori i BB, Anaid Kaloti i cili zbuloi se Lorenci sht ish i dashuri i Keisit.

N fakt edhe regjia e Big Brother nuk la m pak dyshime pasi n momentin e hyrjes s Lorencit fokusoi takimin me Keisin dhe gjithashtu reagimin e ngrir t Sabinit. Videon e ktyre dy momenteve e gjeni m posht.