Lorenc Hasrama ishte nj prej banorve t rinj t BBVIP, q u bn pjes e shtpis mbrmjen e djeshme, teksa duket se q n nisjen e aventurs s tij sht br pjes e dinamikave dhe e debateve n shtpi.

Megjithat pak muaj m par, m saktsisht 4 muaj m par, i ftuar n Natn me Aulonn, i pyetur pikrisht pr nj hyrje t mundshme n program, Lorenci dha nj jo kategorike.

Artisti u shpreh n at koh se nuk do e prballonte nj eksperienc t till, nisur nga tipi q ka dhe do kishte frik nga reagimi i tij n situata t caktuara n shtpi, ku mund t dilte nga vetja.

VIDEO: