Fotini Derxho, banorja e re q u b pjes e shtpis disa dit m par, sht par shpesh duke folur me banort e shtpis s BBV.

S fundmi sht br virale nj video e saj ku gjra te tjera i thot Kiars dhe tjera gjera Luizit kur cifti jane bashke, kjo eshte konsideruar loje e shemtuar pasi ia ka ndryshuar mendimet Kiares.

VIDEO: