Fotini Derxho, banorja e re q u b pjes e shtpis disa dit m par, sht par shpesh duke folur me banort e shtpis s BBV, t cilve iu tregonte mendimin e saj pr lojn e tyre.

Fillimisht, ajo bri nj diskutim me Luizin pr lojn e tij, t ciln e kishte par si nj njeri nga jasht, ndrsa s fundmi disa fragmente t Fotinis po bhen virale.

Pas debatit t iftit Kiara-Luiz, Fotinia i tha moderatores se fardo q t bj Luizi, ai sht n rregull.

Ai sht n rregull. Edhe sikur t dal ktu, t bj nevojn n mes t vendit, sht n rregull ta them un. Por, sht shum e rndsishme pjesa jote pr mendimin tim tha Fotinia.

Por n nj tjetr bised, ku i pranishm ishte edhe Luizi, Fotinia i tha ktij t fundit se duhet ta dgjoj Kiarn dhe se ai ka shum gabime.

Ti bj far t duash me veprimet e tua kundrejt banorve. Kiarn duhet ta dgjosh pak m shum, sepse ti nuk e kupton kur gabon, kur e tepron, ku e tejkalon. Ti bn shum gabime Luiz, shum gabime, ty t duket ok, por n ca raste bn gabime. Kiarn duhet ta dgjosh m shum- tha Fotini.

Nuk dihet nse kto momente do t diskutohen, ose do t konsiderohen si informacione nga jasht, por mund t thuhet se Fotinia po ndikon n lojn e banorve me mendimet e saj. Nga ana tjetr, Kiara edhe pse e kisht dgjuar versionin e par nga Fotinia, nuk ndrhyri kur ajo foli me Luizin.