Kur shikon bashk Donald Veshajn dhe Xhensila Myrtezaj, pyetja m normale sht; ndonj bashkpunim mes tyre? Duke qen se aktori e ka marr seriozisht punn e muziks, kjo sht nj mundsi e mir.

S fundmi, Xhensila ka ndar me ndjeksit e saj n Tik-Tok nj video, ku duket me Donaldin.

Dyshja duken duke u argtuar teksa, imitojn zrin ku thuhet: Do t bni pushime kt vit. Un pushime jam tr kohn.

Filtri ishte pr mua, taksirati t kapi dhe ty. Halle pushimesh, dhe filtrash, -shkruan kngtarja.

Kjo video ka marr plqime t shumta, teksa komentet n faqen e Xhensils n Tik-Tok vazhdojn t jen t bllokuara.

Kujtojm q nga ana profesionale Xhensila Myrtezaj po shijon suksesin e bashkpunimit me Noizyn Edhe nj nat.

Edhe nj nat, Xhensila Myrtezaj dhe Noizy publikojn duetin e tyre.

Sakaq Donald Veshaj ka njoftuar kngn e re n rrjetin e tij social Instagram. Ai shkruante: T kuptoj me mir me sy se me fjal Fragment pr t cilin u akuzua se ia ka vjedhur kngs Faj t Beatrix Ramosajt.