Ada dhe Bashkimi janë parë së bashku në një lokal.

Konkurrentja e “Përputhen” Iriada Shahollari e njohur për publikun me nofkën Ada është mjaft e njohur për linjat e saja trupore.

Ajo bëri bujë të madhe ditën e parë të hyrjes në emisionin e dashurisë, kur u shfaq me linjat e pabesueshme trupore të cilat thuajse ‘trullosën’ të gjithë konkurrentët.

Bashkimi dhe Ada së fundi janë parë së bashku në një lokal ku dukeshin se po shijonin shoqërinë e njëri tjetrin, kurse Ada po vallëzonte mjaft joshëse në videon e publikuar nga faqja Vipat e Bllokut.