Dyshja po aludohet se do dalin çift nga programi.

Kjo si arsye e afërsisë së madhe mes tyre, shkruan lajmi.net.

Fifi dhe Graniti, së fundmi kanë kaluar disa momente të bukura së bashku duke disktuar dhe janë kapur nga kamera.


Përveç, pamjeve të herës së kaluar, janë publikuar edhe disa pamje të reja në faqen e BBV në Instagrm.

Aty mund të shihet se krahas bisedës së tyre ata i kapin edhe duart njëri-tjetrit.