Edhe pse Luizi gjithmon ka thn se nse Kiara del nga shtpia, ai n ato momente do ndrpres rrugtimin dhe do dal bashk me t, Kiara nuk do t bj t njjtn gj, nse ndodh e kundrta.

E pyetur nga Olta se nse vjen nj dit q Luizi del prpara asaj nga shtpia, si do veproj ajo, Kiara tha se do vijoj rrugtimin dhe nuk do e ndrpres.

Ajo tha se ka dshir t qndroj dhe se kur nuk e arrin nj qllim q i v vetes, bhet shum keq.

Kiara shtoi se fakti q ajo rri n qetsin e saj ndonjher, nuk e bn at lojtare t dobt.

Ajo shtoi se sht Bricjap n horoskop dhe se shenjat si ajo nuk heqin dor kollaj.