Dhe, Bella Hadid shfrytëzoi në maksimum mjedisin e saj mahnitës ndërsa pozonte për një fotosesion në ballkonin e saj, transmeton lajmi.net.

Duke ndarë një mori fotografish në Instagram të mërkurën, supermodelja 24-vjeçare dukej fenomenale ndërsa shfrytëzonte sa më mirë orën e artë.

Bella, u mrekullua me një bluzë të zezë ‘Miss Dior’ me një trëndafil ngjyrë bebe, që plotësonte fytyrën e saj të nxirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella (@bellahadid)

Ajo e bashkoi veshjen me një palë pantallona ‘Pucci’ të shtypura psikedelike që ngjiteshin te kthesat e saj të hijshme.

Veshur me kyçet e saj me shkëlqim të korbit me kaçurrela, Bella u aksesua me një palë vathë me pemë.

Bella dukej thjesht rrezatuese gjatë ditës së saj në diell, me shkëlqimin e saj pa dyshim që ndihmoi romanca  me Malc Kalman, me të cilin u zyrtarizua në fillim të këtij muaji pasi ndau një çast të puthjeve të tyre ndërsa ishte në Kanë./Lajmi.net/