Ish konkurrentja e Big Brother Vip Albania Beniada Nishani sht rikthyer n Itali pr disa koh por sht prballur menjher me nj situat jo t kndshme.

Modelja ka treguar n Instagram se ka debatuar me komshien e saj sepse i kishte zn garazhdin dhe e kishte ofenduar.

Sa erdha n Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinn te garazhdi im. Thirra policin.

Vllai im shkoi ti thoshte mos ta vendoste m aty makinn hern tjetr. Por, ajo filloi ta shante me fjal t rnd. Madje, na shau edhe se ishim shqiptar.

Un mora telefonin dhe bra regjistrime sepse nse dikush t shan pa arsye n Itali dnohet me gjob nga 1 mij euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush t ofendon, shan, lndon pa asnj arsye. Isha gati ta lagia me nj kov uj.Kshtu aventura ime n Itali sa erdha, plasi sherri. Kjo situat m bri nervoze tregon ajo.