Benida Nishani finalistja e BBV1 sht kthyer n Itali pr disa koh pas zhvendosje n Shqipri. Mirpo, jo gjithka duket se ka shkuar si duhet, pasi ajo ka debatuar me komshien, sepse i kishte zn garazhdin dhe e kishte ofenduar.

Prmes nj video n Instastory, Beniada ka treguar me plot humor se ishte gati ti hidhte nj kov me uj n kok.

Sa erdha n Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinn te garazhdi im. Thirra policin. Vllai im shkoi ti thoshte mos ta vendoste m aty makinn hern tjetr. Por, ajo filloi ta shante me fjal t rnd. Madje, na shau edhe se ishim shqiptar. Un mora telefonin dhe bra regjistrime sepse nse dikush t shan pa arsye n Itali dnohet me gjob nga 1 mij euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush t ofendon, shan, lndon pa asnj arsye. Isha gati ta lagia me nj kov uj. Kshtu aventura ime n Itali sa erdha, plasi sherri. Kjo situat m bri nervoze, u shpreh Nishani.