Prej disa ditsh, do mbrmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, bjn muhabet teksa jan t shtrir n dhomn e gjumit, madje nuk ka debate mes tyre si ndodh gjat dits, por ka batuta dhe t qeshura.

Por mbrm ka pasur edhe nj prqafim t sinqert mes moderatores dhe aktores.

Ato po bnin muhabet pr mungesn e prqafimeve t t afrmve, kur Kiar ngrihet nga krevati dhe prqafon Oltn.

Pjes nga biseda:

Kiara:Mungon nj prqafim i nj familjari, i nj njeriu q”.

Olta:Imagjino kur t mungon ty q ke Luizin, imagjino mua”.

Kiara:Shum”.

Olta:Po mendem, sinqerisht kam nevoj pr nj prqafim”.

Kiara:Po ta jap un moj”.

Olta:Po ma jep mo shpirt, ma jep se m ndihmon”.

Kiara:Ta jap tani, se ma krkove para por mendova se po bje shaka”.