Rolando Lekaj sht modeli shqiptar q jeton prej 8 vitesh n Kin. Ai sht i martuar me Tereza Lekaj, siprmarrsen e famshme n t gjith botn. Por ajo q ka rn n sy sht nj video q sht br virale n rrjetet sociale.

N nj eveniment ku merrnin pjes nj numr i madh personash n Kin, sht prmendur Big Brother Vip. Ka qen qen vet Rolando q ka krkuar mbshtetje pr Luizin ndrkoh q turma brohoriste.

I ftuar n “Shqipria Live” sot n Top Channel, Lekaj ka treguar edhe pr historin e tij t dashuris me biznesmenen e famshme.

Si nj ndjeks i Big Brother VIP, s fundmi Rolando ka br nj prshndetje nga Kina posarisht pr Luizin.

Bashk me bashkshorten time Tereza dhe vllain tim Vivin t prshndesim nga Kina, me gjith 10 mij fansat nga kompania ime. T uroj fitore, me shpirt dhe zemr. Sa m shpejt t presim n Kin. Edhe Kina t do ty!- ka thn ai para audiencs e m pas i ka br t brohorasin emrin e Luizit.