Edhe pse Luiz Ejlli her pas here e ngacmon Bjordi Mezinin, ky i fundit tregohet mjaft i sinqert me t. Regjisori sht nj nga banort q flet hapur me kngtarin. Mngjesin e sotm ai i tha edhe mendimin e tij sa i prket Kiara Titos dhe raportit q ata t dy kan ndrtuar.

Ata ndodheshin n oborr dhe Mezini i tha Ejllit se at nuk e bind fare Kiara. Sipas mendimit t tij, Kiara ose e ka marr situatn n dor.

Ndrsa m von gjat dits, Bjordi i tha Luizi se sht lojtar i fort por mund t jet edhe m i fort.

VIDEO: