Bledi Mane u largua pak koh m par nga Brother VIP. Ai ishte n nominim me Kiarn dhe Luizin, por vendosi t largohej duke thn se nuk dshironte t ndanteiftin.

Mbrmjen e djeshme Bledi tha se e ka dgjuar shpesh Luizin ta prmend me mirnjohje brenda shtpis, mirpo Kiara nuk e ka br kurr.

Sipas tij, moderatorja sht shum mosmirnjohse.

Kiara ka treguar qsht mosmirnjohse, tha ai.