Bora Zemani kaloj një periudhë të trazuar kur ish i dashuri i saj, aktori Donald Veshaj u lidh me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Por, bukuroshja e ekranit, prezantusja e “Përputhen”, shpejtë e morri vetën dhe sot duket mjaftë e lumtur dhe rehat, shkruan “Kosovarja”.

Bora, e ka nisur mbarë vitin 2022 me angazhime në jetën private dhe atë profesionale dhe këto ditë festoj e lumtur ditëlindjen.

Ndërkohë që Bora po e shijon jetën, madje po flitet edhe për risi në jetën sentimentale, Donaldi po kalon një periudhë mjaftë të trazuar dhe lidhja e tij po shkon në drejtim të gabuar. /Kosovarja/