Tashm u b pak koh q kur Bora dhe Donaldi, e kan pranuar bashkimin e tyre publikisht dhe dihet se vazhdimisht postojn fotot dhe video t njri-tjetrit n rrjete sociale.

S fundmi, Donaldi sht angazhuar n nj fush tjetr prve aktrimit, moderimit apo muziks

kohve t fundit sht angazhuar n arkitektur, gj t ciln Bora e zbuloi si sekret t tij n puntatn e par t M lr t flas.

Mesa duket Donaldi ka arritur q t realizoj nj nga ndrrat e tij n karrier, e pr kt Bora nuk ka ngurruar q t’i jap mbshtetjen e saj edhe publikisht dhe t tregoj se sht shum krenare pr t.

Krenare pr ty, shkroi Bora pr Donaldin.

Nga ana tjetr, ashtu si do mbrmje, suporti nga ndjeksit pr Born nuk ka munguar as mbrmjen e djeshme, pasi adhuruesit jan kujdesur q prpara fillimit t spektaklit ta prkrahin dhe ti japin mbshtjetjen e tyre.

Kt na e ka zbuluar vet Bora me an t nj Instastory, ku ka postuar nj buqet me lule dhe nj letr shum motivuese pr t. N postim Bora shpreh gjithashtu falenderimet e saj.