Moderatroja shqiptare Bora Zemani ka mbushur të 30-tat, dje me 9 janar.

Ajo ka organizuar një festë me miqtë e saj ku momentet nga festa i ndau edhe në profilin e saj në instagram.

Surprizat për Borën s’patën të ndalur as gjatë ditës së sotme teksa deri vonë ka pranuar buqeta me lule nga persona shumë të dashur.

Ajo po ashtu u surprizua edhe në programin të cilin e moderon nga konkurrentët e Për’puthen.

Bora mbajti me këtë rast një fjalim të shkurtër duke treguar se në 30 vjetorin e saj ajo po ndihet e plotësuar, e mbushur me dashuri dhe e rrethuar me personat që i do dhe e duan.

Por a ishte ky sërish një mesazh drejt Donaldit për ti treguar se ajo po vazhdon jetën e saj?