Efi festoi ditn e djeshme ditlindjen. Padyshim q ajo sht nj nga banoret m t prfolura t ktij edicioni t Big Brother VIP q gjithashtu edhe pas daljes nga shtpia vazhdon t ket mjaft vmendje.

Me rastin e 27 vjetorit, Efi ka organizuar nj fest t madhe ditlindjeje. Pr t kduar n festn e saj ishin kngtart Bruno dhe Klajdi Haruni, ndrkoh t ftuar ishin mjaft VIP-a dhe gjithashtu ish banor t BBV.

Por si u shfaq Luizi n fest? Patjetr q Efi nuk harroi edhe bashkudhtarin e saj t preferuar nga BBV n ditlindjen e saj.

Nprmjet kngve t tij, q tashm jan kthyer n hit-e, Efi prfshiu Luizin n ditlindje ku krceu e festoi me to.

Kujtojm se Vllai i Madh, vetm pak dit m par krisi raportin e Kiars dhe Efit duke shfaqur brenda shtpis reagimet e Efit pr iftin. Edhe pse Efi u mundua ti tregoj Kiars s gjrat nuk jan si duket, kjo e fundit u prek.

Por n fest Efi tregoi se nga ana e saj marrdhnia me Luizin mbetet e njjt.