Prej disa javsh, Big Brother VIP Albania ka br q shqiptart nga mbar bota ti drgojn banorve mesazhe e dhurata prmes nj aplikacioni online t quajtur Big love.

Fansat mund t zgjidhin nj emoji q nis nga vlera 3 euro deri n 100 euro, e cila sht kurora.

Dhe nj mesazh shum i papritur ka shkuar sot n shtpi. Sipas asaj q u shfaq n ekran Butrint Imeri i ka drguar nj mesazh Jorit.

Nj bukuroshe si ti, mir se t vish n Kosov!, shkruhet n mesazhin q mban drguesin: B. Imeri KS.

Jori n dhjetor para se BBV t niste ka deklaruar se do donte t hynte n reality-show me Butrintin se i plqen shum dhe sht i bukur.

Pas hyrjes ajo e prmendi at para Luizit duke e provokuar dhe duke thn se sht ish-i Kiars. Kjo gj preku edhe Luizin i cili i tha Jorit se e ka prekur n pikn e dobt.