Cardi B mori vëmendje gjatë daljes në Paris, Francë, dje (e diele), duke u shfaqur me një pamje të çuditshme të gjelbër të ndritshme, të cilën fansat e bënë virale në rrjete sociale.

Macja, e projektuar nga Richard Quinn, përbëhej nga një bluzë e thjeshtë që mbyllej në pjesën e përparme dhe mëngë që u shndërruan në doreza.

Pjesa unike gjithashtu paraqiste pantallona të gjera të palosura që mbulonin plotësisht këmbët e reperes 28-vjeçare.

Veshja i theksonte këngëtares belin e hollë, e cila u kthye në formën më të mirë pak javë pas lindjes.

Nuk është për t’u habitur, pamja e fundit e Cardit në Paris tërhoqi menjëherë krahasime me gjithçka, nga perimet te bimët.

Fatmirësisht për Cardin, komentet nuk ishin të gjitha të këqija në internet. Shumë nga fansat e saj thanë se po e pëlqenin pamjen pavarësisht se ishte një nga zgjedhjet e saj më të çuditshme të modës.

Cardi B is seen on Place Vendome on October 03, 2021 in Paris, France. pic.twitter.com/DHpx3Ohpg9

— CardiBArchive💎 (@cardibarchive_) October 3, 2021