Jav m par, Luizi deklaroi n Big Brother VIP se Arjola Demiri, ka qen nj lojtare fallso prgjat gjith kohs q ka qndruar n Big Brother VIP 1 dhe se n loj ka prdorur fmijt.

Ai tha se e njeh ish-bashkshortin e aktores dhe se fmijve t saj nuk u ka munguar asgj.

Babain e fmijve t saj un e njoh edhe nuk iu mungon absolutisht asnj gj fmijve, as jeta e luksit, as shtpia, absolutisht asnj gj. Arjola ka qen lojtarja m fallso nga fillimi deri n fund. Sa i prket lotve sht m se normale q nna pr fmij do qaj. do dy dit prmendte fmijt e saj. Me gjith respektin, aty t gjith kishin fmij, nna e motra. Arma e saj ishte prmend fmijt-qaj, prmend fmijt-qaj”,– tha Luizi.

Arjola e kishte mbshtetur Luizin n mediat sociale deri para ksaj deklarate.

M pas, ajo jo vetm q nuk e mbshteti m, por e hoqi dhe nga Instagrami.

E ftuar sot n Fan Club, Arjola tha se deklarata e tij, q e donte shtpin pr vete, jo pr fmijt ishte e ult. Po kshtu shtoi se Luizi nuk e njeh ish-bashkshortin e saj.

E ndiqja. Luizi (personi q i menaxhon faqen) m ndiqte q n fillim. Un kam qen me Maestron sepse e njoh q n studimet e larta. Duke par shoqrin time q e duan shum Luizin, bra nj postim nga SHBA pr Luizin. Nj dit m mbrapa pash se Luizi kishte thn se ishte banorja m e shtirur e BBVA1 dhe shkas ishte br edhe shtpia. Se nuk e doja shtpin pr fmijt por pr vete. E gjej pak t ult. Nuk m bn sens. Un nuk kam krkuar shtpi, por kam thn se mimin e dua pr shtpi. Ai nuk sht shok i ish-bashkshortit tim”,– tha Arjola.