Shokt e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja ishin t ftuar n Fun Club, ku foln edhe pr sfidn m t re, at t s lyerit flokt si Luizi.

Teksa ishin duke biseduar n studio, dy shokt e Luizit komentuan ngjyrn e flokve t Arditit, i cili nga brun ishte kthyer n bjond, teksa m tej shtuan se n rrjet kan filluar nj sfid ku t gjith mbshtetsit e Luizit t lyejn flokt biond.

Miqt e Luizit:Kemi br challange, t shohim tani shpresoj t na ndihmoni edhe ju q derisa t mbaroj Big Brother Shqipria t kthehet n vend skandianave”.

Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo?

Miku Luizit:Kam nj jav q skam paguar parkingun”.

M pas, shokt e Luizit kan sfiduar edhe Megin, ku kjo e fundit premtoi se nse Luizi fiton Big Brother Vip, edhe ajo do i bj flokt bjonde.