Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar të show bizit shqiptar.

Ata tash e disa muaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Poem, shkruan “Kosovarja”.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Sara ka postuar një foto të saj dhe Ledrit dhe ka shkruar, “Ledri dhe unë kur jemi pa Poem”. /Kosovarja/