Kngtari i njohur, Flori Mumajesi ndonse nuk ka publikuar hite t reja nuk i ka munguar asnjher mbshtetja nga fansat e tij.

Por koht e fundit Flori jo vetm q nuk ka publikuar kng por ka fshir fotot dhe videot n faqen e tij zyrtare n rrjetin social Instagram.

Jo vetm q nuk ka fshir postimet por kngtari nuk ka postuar m as n Facebook q prej dats 2 Maj t ktij viti.

Flori gjithashtu nuk ka ende asnj llogari n rrjetin social m t prdorur Tik Tok.

Mos vall Flori po mendon pr nj fillim t ri?

Ende nuk dihet pse sht br kjo lvizje e kngtarit por shpejt do e zbulojm.

Kujtojm se kngtari ishte pjesmarrs edhe n festn e zhvilluar pr hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian s bashku me Brunon dhe Klajdi Harunin ku solln nj performac t mrekullueshme dhe bn publikun t krcente s bashku em ta.