Pas prfundimit t edicionit t par t Big Brother Albania VIP, moderatorja Arbana Osmani ka marr vmendjen ort e fundit me nj veprim q ka br n Instagram. Moderatorja e ka hequr nga lista e ndjeksve Donaldin.

As Donaldi nuk e ndjek Arbann n Instagram q pas finales s Big Brother VIP kur u prfol se ai isht prplasur me produksionin. Megjithat, edhe pasi gjrat u sheshuan Donaldi ende nuk e ndjek moderatoren teksa ajo s fundmi ka br t njjtin veprim ndaj tij.

Kan kaluar tre muaj q kur Donaldi e fshiu nga lista e ndjeksve moderatoren, megjithat ajo ka vendosur t kundrprgjigjet tani duke e fshir aktorin dhe vllain e tij binjak nga rrjetet sociale.

Ndrkoh Romeo vazhdon ta ket follow Arbann dhe madje ka br edhe plqime n postimet e saj.